| DimLight a întrebat:

Salutare- cei de la Orange mi-au furat banii din cont, incarcasem si nu am activat nici o optiune timp de 2 zile, azi cand sa activez, din papuci ca nu mai erau decat 0, 26 centi iar eu intre timp nici n-am folosit telefonul intrucat mi-am luat altul nou, Care este numarul Orange pentru serviciul clienti dar sa fie preferabil gratis, multumesc. nu 411 (am incercat si spune ca e grasit, nu il mai au ***)

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Ofera-mi, te rog, numarul tau de telefon pentru a verifica situatia.
O zi buna,
Orange Helper

| AndreiGabi a răspuns:

Iti spun doar ca nu au cum sa-ti fure creditul laughing. Ori ti-au activat vechia extraobtiune, ori cineva a folosit telefonul tau.