| Adduta a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent... mi-am luat o optiune de pe Orange young si m-am facut si membru otelu si mi-a dat un mesaj creditu ca 10 zile e gratis si dupa platesc 0.5 centi pentru scor si eu am numai minute deci intrebarea mea ar fi ce se intampla... funda

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ori cost suplimentar ori iti ia din credit sau din viitorul credit, dar cel mai bine intreaba operatorul

| 8imal a răspuns:

Se dezactiveaza optiunea si vei primi mesaj cu: pentru activare ..bla bla bla Forza Otelul