| numesiprenume0 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste informatii? Cum se stabilesc punctele Orange thank you? Se pot stabili si in functie de numarul de minute vorbite din extraoptiunea abonamentului?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru plata oricarui abonament de voce sau date, de minimum 6.77 Euro, primesti pe codul tau de abonat, puncte insumand 15% din valoarea facturii, fara TVA. Detalii regasesti aici: https://www.orange.ro/orange-thank-you/.
O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Puncte Orange Thank You chiar și pentru tranzacțiile din mediul online :

La fiecare plată a facturii de servicii Orange pentru abonamente de voce sau internet de minim 6.77 euro, primești puncte însumând 15% din valoarea facturii fără TVA, încă din prima lună
Primești câte un punct Thank You pentru fiecare din tranzacțiile de mai jos:
- Pentru fiecare comandă online finalizată în magazinul online Orange
- La prima folosire a contului tău Orange
- Pentru plata facturii Orange din contul tău Orange
- La reîncărcarea unui cont PrePay din contul tău online " - SURSA :
https://www.orange.ro/orange-thank-you/

Toate cele bune!