| Bibiutza a întrebat:

care ma poate ajuta? Mama mea si-a prelungit abonamentul 12 luni, si a ales abonamenul delfin 6. Are 44 puncte Thank You. Cea de la relatii cu clientii i-a spus ca poate sa-si alege un telefon cu punctele orange. Eu nu am gasit pe www.orange.ro telefoane care sa coste 4 euro sau 5 (10 puncte=1 euro ). Poate gasiti voi. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Aceste telefoane sunt in magazinele Orange, pe site nu o sa le gasesti, trebuie sa mearga mama ta la unul din magazine si sa spuna ca vrea un tel pe puncte cu prelungirea abonamentului si i se va arata exact ce telefoane au in oferta iar ea isi poate alege in functie de nr de puncte si dc vrea poate sa aleaga un tel mai scump si sa plateasca diferenta. pup

3 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

44 de puncte inseamna 4. 4 euro, deci iei vreun jaf de telefon de banii astia si doar cu prelungire de abonament.

| ANdrei_6696 a răspuns:

Nu te pot ajutalaughing

| EBE a răspuns:

Http://www.orange.ro/abonamente-de-voce/delfin/delfin-6/ acolo la tel de 1 euro ai sageti dai acolo si gasesti:D de ex Sony Ericsson w205.