| Crush247 a întrebat:

Cum Pot Bloca Numerele Private Pe IOS (I'phone)?
Dau Funda?

Răspuns Câştigător
| Nume2 a răspuns:

Blocare numar necunoscut pe iPhone

In aceasta idee, in momentul de fata daca nu aveti jailbreak nu puteti bloca un numar necunoscut pe iPhone, iar asta pentru ca sistemul blacklist pentru apeluri implementat in iOS nu permite efectuarea acestui lucru si probabil nu o va permite vreodata.

iBlacklist este singura metoda de a bloca numere necunoscute pe iPhone si asta deoarece aplicatia nu este limitata de restrictiile impuse de catre compania Apple. - https://www.idevice.ro/2014/12/09/blocare-numar-necunoscut-iphone/

| Crush247 explică (pentru Nume2):

Multumesc, dar vreau ceva Free big grin

10 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Pe iphone totul costa! Nu ai jailbreak?

| Crush247 explică (pentru Clorox):

Ce face mai exact aplicatia asta?

| Clorox a răspuns (pentru Crush247):

Nu este o aplicatie, este un acces la radacina care iti permite sa iei multe chestii pe gratis! Dar nu conteaza! laughing

| Crush247 explică (pentru Clorox):

In Fine laughing) :v, totusi, cum pot bloca un numar privat? laughing))

| Clorox a răspuns (pentru Crush247):

Setari- Do not disturb- Manual- Allow calls from- All contacts!

| IseeVoices a răspuns (pentru Clorox):

Ce i-ai spus tu o sa-i blocheze si pe cei cu numar afisat, adica daca respectivu' nu face parte din agenda atunci nu-l poate suna.

| Crush247 explică (pentru Clorox):

Da, dar prin DND Bloochez toate numerele care nu le am la contacte. :/

| Clorox a răspuns (pentru Crush247):

Asta-i singura modalitate free!

| Popescu_Luminița_1978_eIYA a răspuns:

Vreau sa blochez numere private