| Ciobanu_Andrei_1990 a întrebat:

Salutare, daca am doar un abonament de mobil la Orange, cate puncte Thank You primesc lunar? Multumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Punctele Thank You se primesc dupa suma platita la timp, in fiecare luna.
Daca iti deschizi un cont pe site-ul "orange.ro" sau platesti factura la caserie Orange, atunci poti afla cate puncte ai primit si ai acumulat, respectiv ce valoare reprezinta cand vrei sa cumperi ceva din magazinele Orange.

| Catrice a răspuns:

Plătește prima factura și o sa afli.
Depinde și de cat de repede plătești factura, de suma plătită (dacă faci cumva cost suplimentar)

| Ciobanu_Andrei_1990 explică:

Cu abonament de de 30 de euro pe luna