| Dimulescu_Cosmin_1996 a întrebat:

Salutare!
De curand mi-a expirat contractul de la cosmote si am fost sa-l reinnoiesc. Aveam de ales un telefon in valoare aprox de 700 ron.
Cei de acolo mi-au recomandat un Samsung omnia 7 cu windows phone 7. Nu am mai avut asa ceva pana acum si am zis sa incerc. Toate bune, am luat telefonul, se misca foarte bine, numai ca, as vrea sa-mi instalez si eu ceva jocuri sau aplicatii ca doar e smart phone(cum se gasesc pe andoid). Am intrat in market place-ul telefonului unde ma asteptam sagasesc ce cautam insa si la sectiunea games si la aplications este un mare nimic. Peste tot imi arata numai "no results". Care poate fi problema, chiar nu exista nimic sau e o problema de la ei? Daca mai are cineva un telefon cu windows phone 7 si ma poate lamuri i-as ramana recunoscator. Multumesc!

1 răspuns:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Mai nu am acest telefon. stiu ca este bun ca si telefon...parerea mea este sa mergi cu el de unde l-ai luat si sa vorbesti cu cei de acolo... poate ei stiu mai multe si iti pot explica.