| behringervmx100 a întrebat:

Buna tuturor am un telefon Samsung Omnia I900 si a fost instalat un windows phone 6.5 merge foarte greu si as vrea sa instalez 6.1.Dar am o problema am formatat hardul telefonului si nu mai exista o chestie cand vreau sa-mi instalez softul.Ce pot sa fac? ce sa scot sal intalez? Cine ma ajuta are funda!

Răspuns Câştigător
| Mada_Vasilescu_1985 a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta dar orice sistem de operare are un bios fie el si telefon. pentru un cunoscator operatia este foarte simpla se da un downgrade desigur aceasta situatie prevede anumite operatii de facut.dar nu trebuie sa intri in panica, poti incerca chiar si tu, cauti pe youtube tutorial scrii asa `how to downgrade omnia i900 si acolo o sa vezi inclusiv eroarea care o primesti deoarece este frecvent intalnita bafta!

| behringervmx100 explică (pentru Mada_Vasilescu_1985):

Multumesc dar problema e ca nu porneste deloc sa intrerupt softu la instalare si cand bag usb imi cere ca un fel de driver... mohanos ceva de genu... nu stiu ce pot face

1 răspuns: