| Alpa97 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce este langa wifi sus din aceasta poza https://postimg.org/image/e5unmr96z/ si cum il pot dezactiva, telefonul este S7 Edge.
Dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti pe Orange? Iconita e de la VoLTE (Voice over LTE) sau altfel spus apel 4G. Orange sunt singurii in momentul de fata care au aceasta functie in Romania.
Daca vrei ca iconita sa dispara trebuie sa dezactivezi apelul 4G, dar nu vad de ce ai face-o (nu te incurca, din contra).