| babard23 a întrebat:

Salutare internautilor!
Am telefon Sony XPeria E1, are careva idee cum sa blochez apelurile de la numerele necunoscute? Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| RoxaMoxa a răspuns:

Eu folosesc aplicatia Call Blocker de ceva vreme si a inceput sa-mi placa, poate sa blocheze numere necunoscute, anumite numere, sau dupa prefix, in fine, are ceva optiuni. Detalii despre cum o folosesti gasesti aici: https://www.ultranetworks.ro/......izare.html

1 răspuns:
| BILIONERA a răspuns:

Pai dai la setari si acolo iti scrie undeva blocare apeluri dai clic acolo si iti aleti numarul de tel sau nr de necunoscut si gata