| Yrynella a întrebat:

Salutare lume! eu am asa intrebare, cine stie e posibil ca o persoana sa vada ce am eu in iphone, daca are si el iphone(de pe iphonul lui) si imi stie careva date persoanele? si cum e posibil asta? ofer funda

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prin blutus daca tu i dai voie prima oara sau daca isi instaleaza un program de spinoaj

| Yrynella explică:

Eu intreb pentru ca persoana data vede mereu unde ma aflu, nu stiu cum, dar stie

| PaulR01 a răspuns:

Simplu

Daca tu te conectezi pe o retea wifi falsa care este detinuta de acel om poate sati intre in telefon si sa vada tot ce vrea el. (nu iti trebuie iphone sa vezi la altcineva in telefon ce are)