| radutzu23 a întrebat:

Salutare membrii TPU, as vrea sa imi cumpar si eu un telefon foarte bun Dar nu stiu ce sa aleg si ma refer la unul care sa fie THE BEST: procesor cel mai bun /cel mai nou tip aparut in 2014/grafica la fel cea mia buna 2014 inch la fel 5 inch, camera 13/16/21. si memorie 16/32... 64 nu vreau ca nu am ce face cu atata memorie tongue deci cel mai bun doresc nu neaparat SAMSUNG /iPhone dar daca chair acestea sunt cele mai bune la gaming si altele asa sa fie

Asptet parearea voastra! si eventual siteurile cu telefoane.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| BoggyP a răspuns:

Cat esti dispus sa dai, ma refer ca bani?

| RăZvăneL13 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iei note 3, ala rupe si telefoanele aparute in 2014, singur mai bun ca note 3 o sa fie telefoanele de la note 4 in sus. Poti sa-ti iei si LG g2, Nexus 2013. sper ca te-am ajutat happy

| sheamussheamus a răspuns:

Uite 2 telefoane la preturi/calitate foarte bune:
LG Optimus 4X HD (vreo 10-11 milioane)
sau
UTOK 400D (4 milioane)
Funda? happy