| cristisubiak a întrebat:

Oameni buni, am o întrebare. Unde/cum/cât costă să decodez un Nokia Lumia 925 (Windows Phone 8) blocat în rețeaua RCS-RDS? Și unde aș putea să îl decodez prin Arad? Aștept răspunsurile voastre happy

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu stiu cat e in Arad, si daca ai unde, dar o sa te coste cam 100-200 lei daca gasesti(ca greu se gaseste cate unul sa decodeze lumia).

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Eu m-as uita un pic pe net la niste coduri de deblocat telefonul din retea.

Sunt coduri care tin de telefon. Si ar trebui sa le gasesti totusi pe net.

Oricum, inainte de a face asta, de pe net, fa-ti un backup total la telefon, poate o sa ai nevoie de contacte, sms-uri, mesaje de la whatsapp, si alte d-astea.