| MorarasCiubotaru a întrebat:

Salutare prieteni am si eu o intrebare am un telefon android si caut cu disperare un dictionar roman german am nevoie de un dictionar ceva online am gasit multe pe net da eu am nevoie de unul original cu multe cuvinte va rog mult trimitetimi adresa de unde as putea sa il achizionez

2 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Mai bine ai putea sa iti cumperi unul. Sau tu il vrei pe telefon?! Nu prea poti sa ai incredere.

| MorarasCiubotaru explică:

Nu am gasit si doresc macar pe telefon pe telefon e mult mai usor