| Andyy007 a întrebat:

Salutare
Puteti numi va rog cateva aplicatii interesante de android care sa foloseasca cat mai multi senzori?
gen gyroscope,accelerometru, senzor de proximitate etc.

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Bună! Doodle Jump, GTA III, NFS(care vrei tu), Asphalt 7, Duty Driver FULL, Plants vs. Zombies, Cut the Rope, World of Goo, Air Control, Trainz Driver, Subway Surfers, Temple Run(I, II), Vector, The Croods, Asphalt Surfers, Smash Cops Heat, Benji Bananas, Zombie Hell, Speed Night II. Şi mai sunt multe altele! Sper că te-am ajutat! Pa big grin!

1 răspuns: