| ProSystem a întrebat:

Salutare!
Sunt indecisa in fata a 2 telefoane si anume:
Samsung A50 si
Huawei Mate20 Lite.
Care ati folosit, in special, cum se incalzesc dupa folosire mai intensa, bateria, camerele foto si care e mai rapid?
Am citit cateva reviwuri pentru Samsung si unii aveau probleme cu lagul sau cu mici blocari, dupa un timp.

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți Samsung, faci cea mai bună alegere (lag la șase giga de ram?)

| gelu1970 a răspuns:

Ai ales castana Samsung și mate 20 lite cate e un bun terminal însă având in vedere problemele celor de la Huawei cu cei de la google eu nu aș cumpăra de moment un Huawei. Alege o altă marcă.
Ce anume cauți, ce utilitate vei da telefonului, și cât ești dispusă să plătești?

| gelu1970 a răspuns:

Eu am un one plus fraiere.
Castanele de plastic fabricate de Samsung sunt cele ce intră in service cel mai des.
Ești paralel de tot cu telefoanele.
Folosește google să iți ampliezi cunoștințele in domeniu.
Că in a repara un telefon sigur nu ai habar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gelu1970):

Copilaș, eu n-am spus că stiu sa repar telefoane. Încă ceva, dacă un telefon e făcut din alt material nu inseamna ca e inferior ca și performanță. Eu vad ca tu esti cel paralel aici și pe lângă asta nu sti sa citesti.Mai usor cu jignirile ca in spatele tastaturii vad ca esti fioros

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde nu ai nu poți să ceri.
Așa se spunea pe vremea când eu eram in școală.
E cazul tău.
"Copilaș" e odrasla mămicii tale.
Că nu te pot incadra in alt standart. Nu mă lasă regulamentul TPU.
Sfatul meu e același: dedică timp și imbogățește materia cenușie dacă ai inceput cu telefonia. Și dacă nu te interesează tastează alte probleme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gelu1970):

Atata timp cat ai limbajul asta nu pot să te numesc decât un copilaș frustrat. Nu avem ce discuta deoarece cu frustrarile tale nu ajungem nicăieri. Zic sa lasi telefonia pe mâinile celor profesioniști și să îți vezi de treaba.Subiect închis.

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

In doi ani ai răspuns la două întrebări.
Anormal, continuă cu studiul bibliei. Am vazut că la asta te pricepi. Propovăduiești bine.
Ai suferit vreun abuz "copilaș"?
Ai avut pubertatea zdruncinată?

| anonim_4396 a răspuns (pentru gelu1970):

În 2 ani am raspuns la două întrebări deoarece nu sunt genul care sa isi piardă timpul pe tot felul de platforme. Aici intru doar cat sa vad ce mai întreabă lumea și sa vad frustrările unora ca tine.Si inca ceva: raspund la ce întrebări am chef nu la ce intrebarile unor dubioși ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as merge pe Huawei.

| Anonimafarahaz2 a răspuns:

Iphone 8 plus cel mai bun telefon din 2019 dupa parerea mea

| Blenby a răspuns:

Recomand Mate 20 lite are o baterie mare te tine relativ toată ziua chiar ma ajuta chestia asta, nu are probleme merge perfect

| SweetPotatoCute a răspuns:

Huawei Mate39 Lite deoarece cele de la huaweii merg de obicei mai bine si au camera mai buna!
Recomad iphone totusi.