| NaturalLl a întrebat:

Pana acum am stat pe Samsung, acum vreau sa incerc si Iphone, acum ca a iesit si Iphone 8. Voua personal care va place mai mult si care recomandati dintre culorile Silver si Space Grey? PS: Telefonul va sta fara husa.

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

Iti recomand totusi o husa. Macar una transparenta. Mereu cand vad pe cineva cu iPhone il au spart =]]] Sincer, nu prea vad diferenta. Dar aleg Grey.

| NaturalLl explică (pentru D3I3):

Diferenta e 'in fata', cum vrei sa ai 'fata telefonului', alba sau neagra.

1 răspuns: