| oldschool207 a întrebat:

Salutare TPU,
Am si eu o problema cu un iphone 4S, deci am 2 telefoane un iphone 4 si un iphone 4s si iphone-ul 4 face poze mai bune cu camera frontala decat 4s-ul.

5 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Verifică setările camerei. Poate rezoluția de la 4S e setată pe minim.

| oldschool207 explică (pentru SonicAndrei):

Unde intru?

| SonicAndrei a răspuns (pentru oldschool207):

Nu știu exact cum arată meniul lui iPhone, dar ar trebui să ai un buton de setări acolo (o rotiță sau ceva) și o comandă de Change Resolution sau Quality. Verifică și dacă ai moduri activate.

| qwqwwwq a răspuns:

Poate este zgariata sau murdara, sterge-o

| oldschool207 explică (pentru qwqwwwq):

Nu cred ca este murdara adica nu stiu se vad pixelii mai naspa decat pe iphone 4.