| Dinu_Ioana_2000 a întrebat:

Va rog ajutati-ma
azi mi am schimbat codul de la telefon si dupa vreo 10 minute cand am vrut sa intru pe telefon nu mai mergea codul, cred ca il pusesem altfel. Am incercat de foarte multe ori si acum apare "Iphone dezactivat
Conectare la iTunes"
cum intru in iTunes? Nu am USB sau ce dracu e ala! De unde pot cumpara usb si cat costa? Ce as putea sa fac sa il recuperez fara iTunes?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De aici poti comanda:
http://www.emag.ro/....../DG1C7MBBM

| doctorandus a răspuns:

1. Recuperezi/schimbi parola contului Apple. Daca nu poti face asta, ramane sa vinzi telefonul pentru piese de schimb.

2. Dupa ce recuperezi/schimbi parola te conectezi la WiFi pe mobil si bagi parola noua.

| Dinu_Ioana_2000 explică (pentru doctorandus):

Eu am intrebat de unde pot lua acel usb
stii cumva?
sau alta metoda. sad

| doctorandus a răspuns (pentru Dinu_Ioana_2000):

Nu e obligatoriu sa te conectezi la iTunes *prin computer*. Se poate si prin WiFi, cu iTunes de pe mobil.

| mariusmac85 a răspuns:

Hristos A Inviat!
Ce zici tu acolo ca n-ai usb?
Ce varsta ai?
Cablu de alimentate de la Apple nu ai? Acela este pe baza de usb
Ce telefon ai? Iphone cat?
Iti cere cablu usb ca sa il conectezi la PC/Laptop,dar cum zice si doctorandus,oti folosi si wi-fi,daca ai router in casa sau te conectezi la cineva care nu are parola wi-fi, dar trebuie sa bagi parola atat in Itunez mobile cat si in Itunes de pe Pc/Laptop