| RopeRop2 a întrebat:

Salutare TPU, am un Allview X2 Soul Style +, si cand ii dau update din fabrica, incepe procesul de update dar dupa cateva secunde imi intra in recovery mod,si imi zice ca Instalarea a abordat sau ceva in gen, va rog ajutati-ma dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Mai bine du-l la garantie sau mai bine cauta pe Youtube sau google problema si vei rezolva! am patit si eu la fel, dar sunt cam multi pasi de facut si nu iti pot spune aici tot procedeul de remediere a erorii!

| RopeRop2 explică (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Trebuia doar sa bag un card de memorie