| Mihai200009 a întrebat:

Am un Iphone X si sanatatea bateriei este de 77%, unde as putea gasi o baterie originala si cam cat m-ar costa sa o schimb?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mergi la un service autorizat Apple din orasul tau si se ocupa ei de tot.

| Frank51 a răspuns:

Nu exista baterii "originale" boss.

| Elena199999999999 a răspuns:

Exista baterii originale si 100% bateria sanatoasa doar ca foarte rar si respectiva baterie sa fie luata dintr-un alt telefon iphone x cu defect dar bateria sa fie buna, cam asa si incearca la Apple-service sa fie treaba sigura

| Mihai200009 explică (pentru Wr3nch):

Sper sa gasesc in oras. multumesc de ajutor