| newaccountbye a întrebat:

Hello! Am 78% sănătatea la baterie la telefonul vechi și as vrea sa o schimb. Aveți idee cam cât costa sa îmi schimbe bateria pentru iPhone 11, vreau sa fie originala ca sa nu-mi creeze probleme?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

78% e destul de bine. N-ai de ce sa o schimbi. Eventual nimeresti una si mai proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de service în mare parte. Du-te fa o întrebare și vezi dacă îți convine prețul, ulterior poate consulți mai multe service-uri de la tine din oraș, Spor!

| idkjustquestions a răspuns:

Buna

Sănătatea bateriei nu este reala, in schimb poti sa o vezi pe cea reala urmărind clipul de mai jos

https://youtu.be/gWrfQiIbMdI

Sper ca te am ajutat, paa