| Sedecaru_Ciprian_1996 a întrebat:

Am un Sony Ericsson k810i si s-a stricat display cam cat costa sa mi-l schimbe. Dau funda va rog

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Între 100-200 lei, depinde unde mergi şi de unde obţine piesele...

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Mă refeream la unul ORIGINAL, nu unul contrafăcut.

| AgentulVIPPro a răspuns:

Buna Sedecaru_Ciprian_1996.un display nou te poate costa intre 60 lei si 100 de lei.insa acesta poate fi si reparat costandute mai putin dar nu este sigur.parearea mea ar fi sa iti cumperi altu nou.si un sfat prietenesc de al meu:sa te duci la magazinele cosmote, Vodafone sau cele din moluri.pt ca acolo sunt mai sigure. cele pe care le vand in piata pot fi facute dupa ce sau stricat si acestea se pot scrica iar dupa un timp. dupa ce iti pune displayu ai grija sa fie compatibil cu telefonu.deschidel in fata vanzatorului ca sa nu iti faca vreo surpriza si ca nu-ti mearga si sa nu poti sal returnezi. sper ca te-am ajutat.o zi frumoasa.