| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am un telefon huawey y300. Il am de 1 an, si cand filmez tot focalizeaza si defocalizeaza, dar nu stiu de ce.

Acesta este un video in care am filmat cu el si daca stiti de ce face asa spuneti-mi va rog.

La min 0:11 :

https://www.youtube.com/watch?v=w6TOUz1EvvA

Răspuns Câştigător
| Boncu_Ciprian_1994 a răspuns:

Iti face asa pentru ca e pe focalizare automata si trebuie schimbat din setari pe manual. fundita?

| anonim_4396 explică (pentru Boncu_Ciprian_1994):

Te rog, daca mi-ai putea spune cum sa fac iti dau FUNDA din toata inima

| Boncu_Ciprian_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai dai la setari dar la setarile camerei si acolo o sa iti apara