| DenimM a întrebat:

Am vazut la mai multi pe Facebook ca au un efect la poze, un efect asa cu maro, portocaliu, un efect asa de parca e din alta dimensiune, cum are Andrei Versace la poze si vreau sa aflu cum se numeste aplicatia sau efectul.
Ps: am un S6
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sportsman a răspuns:

Am intrat pe pagina de Facebook a lui Andrei Versace si m-am uitat la pozele lui.
Rfectul pe care il cauti se regaseste in urmatoarele aplicatii Android:
1.Adobe Lightroom Mobile
2.Adobe Photoshop Touch
3.Snapseed
4.Adobe Photoshop Express
5. VSCOCam
6. PicsArt
7.Autodesk Pixlr
8.Photo Editor by Aviary
9.Photo Editor PRO
10.AfterLight

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Daca nu ai repetat ''asa'', in prostie. De ce vrei sa faci ce fac altii?

| DenimM explică (pentru Florentina9210):

De 2 ori inseamna in prostie? laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru DenimM):

Nu te-ai prins. Eu m-am referit la faptul ca ai format aiurea fraza.

| Enertx a răspuns:

Cel mai simplu folosesti retrica