| emixAL3y a întrebat:

Aseara am primit o oferta, intre Nokia lumia si Samsung Galaxy Trend Lite.Care este mai bun din toate punctele de vedere?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:

http://www.phonearena.com/....../8239,7745

Personal as alege Samsung
Indiferant ce ai alege sa-l folosesti mult si sanatos :-bd

5 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Doar Samsung Galaxy S3 si S4 sunt bune de la Samsung.Eu am Nokia Lumia 520 si sunt multumita de el.Merge repede din toate punctele de vedere.

| Crouky a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Litewinking

| emixAL3y explică (pentru dragodana):

Am uitat sa precizez, Lumia 520

| Ely3434 a răspuns (pentru dragodana):

Si eu am Nokia Lumia 520 laughing)

| Ely3434 a răspuns:

Eu as alege Nokia pentru ca si eu acest telefon. Este foarte bun. Are memorie interna de aproape 8 gb... Se aude foart bine, face niste poze super. Poti alege multe jocuri si aplicării. Are ecranul super : este mare si umblii foarte usor pe el. Este mai performant. big grin