| PetrucRazvan2001 a întrebat:

Care telefon e mai bun dintre iPhone 3G si E-Boda Sunny V38S?

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

E-boda Sunny V38S clar! E mai frumos, mai subțire, mai elegant, are ecran mai mare, depășește iPhone 3G cu siguranță! Presupun că este și mai deștept.

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Bună.

iPhone 3G e mai bun, are multe setări mult mai avansate faţă de E-Boda Sunny V38S.

Toate cele bune.

| AlexL28 a răspuns:

IPhone 3G e cam depasit, daca ai gasit nou totusi e mai bun ca E-Boda

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Mai mult ca sigur Iphone este mai bun si ca firma si ca modelul despre care este vorba. Sper ca am fost de ajutor

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

E boda.

| CosmiiX a răspuns:

Hei. am iphone 3g, si din pacate nu poti sa ii dai update decat pana la ios 6(android, cum ar veni) si majoritatea aplicatiilor pentru iphone necesita ios 7, deci e o pierdere de timp daca iti iei iphone, nici macar aplicatiaa de facebook nu o poti instala. e-boda e super pe langa iphone 3g.