| Psycho777 a întrebat:

Ce as putea sa aleg intre HTC desire 820 si Orange neva 80? Dau funda si astept pareri, pro si contra, de ce una si nu alta.

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

HTC.
Fereste-te de telefoanele cu brand Orange.Am avut un Orange Nivo la anii lui, pai ma ala era petarda rau era laudat de toti, ia-l ma ca merge brici am si eu tot nivo si merge super, pe atunci intr-adevar 512mb era ceva.
Dupa ce l-am cumparat, a mers cam 2 saptamani cu laguri pe aici pe acolo si dupa au aparut problemele nu-mi gasea retelele Wi-FI, nu mai pornea agata rau de tot nu puteam tine pe el nimic. Oricum, Orange se ia dupa cei de la Allview cumpara o gramada de telefoane chinezesti angro si le rebranduieste adica isi pune logoul pe ele si softul lor modificat, asa aparand de parca ar fi un telefon fabricat de ei, insa nu e asa...

1 răspuns:
| bahrinalex a răspuns:

Cu siguranta HTC, toti operatorii de servicii mobile ''produc'' telefoane care, desi in reclame dau foarte bine, sunt efectiv bune de o miuta sau ceva. HTC e o firma renumita, care nu-si permite sa faca asa ceva.