| vulcan86 a întrebat:

De ce nu imi apare nimica pe laptop (windows 7) atunci cand conectez telefonul Samsung galaxy note model; GT-N700 prin usb? As vrea sa transfer cateva fotografii si sa-mi pun muzica dar din pacate imi este imposibil. sad Funda celui care ma ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Karbox a răspuns:

Trebuie sa descarci driverul de la Samsung

http://www.samsung.com/ro/support/download/supportDownloadMain.do

1 răspuns:
| Comandantul a răspuns:

Ai la setari o optiune unde te intreaba cand conectezi telefonul la pc ce vrei sa faca.Incearca si asa si vezi ce se intampla. Daca nu merge insearca sa instalezi driverul pentru Samsung galaxy. Sper ca am putut sa te ajut.Ai grija de tine si spor la treaba