| Vali2343242 a întrebat:

Imi poate spune cineva in ce consta aplicatia Zonga? happy Primul raspuns are funda. happy

Răspuns Câştigător
| RalucaZonga a răspuns:

Salut,
Zonga este o aplicatie care iti ofera posibilitatea sa asculti peste 20 de milioane de melodii toate stocate in cloud. Iti poti face playlisturi, pe care le poti descarca offline, si le asculti si atunci cand nu ai net sau semnal la telefon. Toata muzica preferata este sincronizata pe toate device-urile tale (telefon, tableta, calculator si chiar Samsung SmartTV). Cand nu ai inspiratie, ai sectiune de recomandari si chiar si un SmartRadio, care iti pune muzica in functie de ceea ce ai ascultat tu, si in functie de ce muzica ai adaugat la favorite.
Daca esti client Vodafone, ai perioada trial de Zonga Full timp de 3 luni, iar daca esti intr-o alta retea, atunci ai 7 zile trial.
Mai multe informatii gasesti aici: http://www.zonga.ro/ce-este-zonga

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Am o parere proasta despre ea:
Platesti ca sa asculti, dar nu poti descarca piesele pe telefon (sa le asculti in Player-ul telefonului), ci ai nevoie de Internet.

| Melcul a răspuns:

Un player de muzica. 20 mil de piese. poti descarca melodiile pentru cind nu ai net

| Vali2343242 explică:

Multumesc mult de ajutor, tuturor. Daca as putea sa dau 500 fundite + le-as da cu mare drag.