| Iustin_Alex_1993 a întrebat:

Daca m-am logat pe Zonga, cu Facebook-ul, cum imi sterg contul de pe Zonga?
Vreau un raspuns inteligent.

3 răspunsuri:
| Zonga a răspuns:

Salut,

Trebuie sa intri la pagina de setari, iar colo vei gasi in partea de jos, buton de stergere cont.

| Iustin_Alex_1993 explică (pentru Zonga):

Da,dar asta am facut si eu si apoi mi-a dat sa scriu nu stiu ce intr-un chenar mic si nu am stiut, mi-a dat sa setez cauza din care vreau sa sa sterg contul, dupa parola, si la parola tot asa nu am stiut ce sa scriu, deoarece eu m-am logat cu contul de facebook.

| Mocanu_Bianca_1978 a răspuns:

Vreau sa dezactivez serviciul zonga