| monos123 a întrebat:

Salutare TPU, si sa aveti un an fericit! Recent am achizitionat un telefon Samsung Galaxy Express 2, este super telefonul, dar cand vorbesc cu cineva la telefon, acea persoana spune ca ma aude foarte incet. Am cautat peste tot si nu imi dau seama ce trebuie sa fac.

2 răspunsuri:
| StefanPrintzy a răspuns:

Salut,poate fi de la telefon sau de la cartela sim.Incearca sa suni pe un alt telefon si vezi daca se aude bine daca observi pe mai multe telefoane ca nu se aude bine poate fi de la telefon si ar trebui sa il duci in service. Poate fi si din cauza la sim eu am probleme mereu cu simu dl telekom sa nu ma auda prietenii.

| monos123 explică:

Dar ce pot face ca sa se auda?