| Iasmina1234566 a întrebat:

Stie cineva daca telefoanele Samsung vandute de eMAG sunt fabricate in Coreea?

2 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Toate telefoanele si device-urile originale Samsung sunt fabricate in coreea de sud. eMAG este un site destul de bun, poti sa ai incredere in eMAG.

| Vioreldb a răspuns:

Am cumparat un tv Samsung din altex si e facut in Ungaria.
Oriunde ar fi facut Samsung e o firma buna dedicata ecranelor tv si smart.
Mai sunt si exceptii.
De exemplu am avut un J1 care se incingea mereu bateria si era necesara scoaterea ei.
Am un Huawei y6 de 2 ani si nu am avut nici o problema cu el.