| Andreyww a întrebat:

Va rog ajutati-ma cat mai tepede posibil! Mi-am facut root la Samsung Galaxy Fit si vreau sa revin la rom-lmoficial cu android 2.3.4! Acum am 4.2.1! Am incercat in recovery la restore dar tot nu revine! Am mai scris o cerere dar nu mi-a raspuns nimeni! VA ROG AJUTATI-MA PANA INCEPE SCOALA! DAU FUNDA RASPUNSURILOR CE MA VOR AJUTA!

Răspuns Câştigător
| GennJayJay10 a răspuns:

Din pacate nu prea e indicat sa faci downgrade dar poti sa o dezinstalezi doar daca gasesti versiunea de android a telefonului tau si il instalezi cum ai instalat si 4.2.1 cel mai util program ar fi odin multi-downloader parca

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

Descarci romul oficial de la Samsung si il pui pe telefon cu Odin