| 2014USER a întrebat:

Va rog ma puteti ajuta am la PC parolă pusa la administrator dar cand deschid calculatorul nu imi cere parola adica pur si simplu se deschide fara sa imi apara administrator cu parola? Ce sa fac?(Mentionez ca am nevoie deoarece nu vreau sa mai stea nimenihappy

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Control panel > User accounts >Administrator acolo poti gestiona contul de administator.

| 2014USER explică:

Mda stiu asta dar ma refer la altceva. Vreau sa stiu de ce se deschide fara sa imi ceara parola adica imi scrie welcome si intra pe pc cu contul de administrator dar eu doresc sa mi apara(sa mi ceara parola) cum fac asta? Si pe ce apas? :/