| Altutilizator07 a întrebat:

Salutare TPU,

Vreau sa imi cumpar o husa pentru un telefon Samsung Galaxy S4, am gasit una frumoasa numai ca are prindere cu magnet (pe ecran). Este vreo problema? Poate dauna ecranului acel magnet?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu.

| catafan a răspuns:

Nu are nici-o problema, odata ce este facuta pentru telefonul tau nu exista nici-o problema, bine poti sa-l zgarii daca prinderea este exact pe display, bine ai si gorilla glass 3 deci e protejat cat de cat. parerea mea e sa-ti pui o folie si totul este in regula, la cazaturi cu folie pe ecran de sticla (cgglass) este mult mai protejat decat de obicei.