| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar un telefon nou si eram foarte hotarat sa imi iau un S4, stiu ca e mai vechi dar nu am buget prea mare si este un telefon destul de bun, l-am folosit pe al unui prieten 3 zile si am fost chiar multumit dar sunt cateva mari dezavantaje la el majoritatea dupa update-ul la Android 5.0.1 Lollipop. Nu vreau sa dau mai mult de 1300 lei pe unul, iar eu am avut pana acum un S3 si inainte numai telefoane Samsung deci sunt obisnuit. Un alt factor important pentru mine este rezistenta, il scap pe jos cam des si as vrea sa fie foarte rezistent ecranul, sticla ca cea de la S3 era sparat mereu. Ce imi recomandati si mai ales credeti ca S4 e un telefon bun pentru momentul actual, pentru ca eu pe asta mi-as dori sa-l iau. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Brainyyuck a răspuns:

Huawei p7 are tot ce ii trebuie sa nu mai zic ca tine bateria la el nu ca la altele. il poti gasi aici daca nu vrei sa-l comanzi de pe e-mag. http://phoneland.ro/huawei/979-huawei-ascend-p7-white-.html

| nubo1986 a răspuns:

Daca vrei rezistenta un iphone, HTC. samsungurile se crapa usor. s4 meu s.a pliat pe un teanc de bani in buzunar si s.a crapat displayullaughing))

| andutzu2000 a răspuns:

Bai da numai Samsung stiti cu totii, mai încercări si voi mărci noi. Iti poti lua ASUS, Sony, Motorola sau Nexus. Toate arata mai bine decât Samsung si functioneaza la fel de bine daca nu, chiar mai bine.Cat despre rezistentă, depinde cum păstrezi telefonul, pentru ca nu exista niciunul rezistent la cazaturi ( depinde cum îl scapi ).

| lizucalisuca a răspuns:

Eu chiar vreau sa imi iau acest Sony http://bit.ly/1MqkKd9 - primul smartphone cu ecran full HD si in plus rezistent la apa, cu ecran ft durabil, asa cum cauti si tu. In ultimii 3 ani am avut un Iphone 3G, un iphone 4S si un Sony Xperia S si vreau sa spun ca mi-a placut Sony mult mai mult decat orice iphone, in primul rand pentru ca face niste poze de o calitate absolut superba. Cat a tinut Xperia DSLR-ul meu a stat atarnat in cui ca nu mai avea rost sa il car dupa mine cand eu faceam pe tel poze mai bune decat altii cu aparate performante.