| xMagicOne a întrebat:

Salut am un telefon Allview p5 life si mi-am facut un update la 5.0.1 lollipop si inainte avea kitkat 4.4.x si nu stiu de ce nu mai merge wifi-ul nici bluetooth-ul vreau sa ma ajute cineva va rog ce sa fac?

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Probabil s-a intamplat ceva in timpul update-ului si unele componente nu s-au instalat corect. Incearca sa refaci update-ul de soft de la 0 urmand intocmai instructiunile. Obligatoriu sa ai bateria incarcata complet, sa faci updateul de pe PC si sa nu faci alte activitati pe PC cat timp se scrie softul pe telefon.