| Lucas1234567890 a întrebat:

Buna TPU am un Galaxy s4 si l-am primit cadou de la un prieten si de cand am facut update-ul la 5.0.1 lollipop mi se tot reseteaza in cele mai nepotrivite momente (doar in aplicatiile telefonului se reseteaza) ex: telefon, cand deblochez ecranul...
ce sa fac

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Incearca sa faci asta: https://www.youtube.com/watch?v=3zt--M3t_AM

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cine te-a pus să faci update la Lollipop? rolling on the floor
De atâtea ori vă spun să NU faceţi update la Android 5, dar toţi vă "îngrămădiţi" la el de parcă-i cu miere laughing

Acum du-l la Service să-l resofteze şi să-ţi instaleze Android 4.2.2 (Jelly Bean)...

Toate cele bune!