| Manea_Mihai_1994 a întrebat:

Salutare tuturor.Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv,asa ca va cer voua ajutorul.
Deci,am luat de pe net cateva teme pentru Nokia 5230, le-am instalat si au mers,dar cand dau pe display sa deblochez cu degetul, imi apare acelasi slide de unlock ca la tema originala.Cum fac sa schimb acest lucru, sa pot sa deblochez telefonul in alte moduri specifice temelor instalate?
Va multumesc mult!

1 răspuns:
| Mikyyela a răspuns:

Probabil asta este tema specifica telefonului tau si nu o poti schimba.