| nairpic a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o dilema! Vreau sa imi cumapr un nou telefon si as avea de ales intre Samsung galaxy s sau Samsung galaxy s duos. Pretul cred ca e cam acelasi am vazut in Orange si altex Samsung galaxy s duos in jur de 11 mil. Celalalt nu situ ca nu am vazut. Ma puteti ajuta? Mersi fain si o seara cat mai buna big grin!

5 răspunsuri:
| DarknessKirin a răspuns:

Nu inteleg rostul intrebarii. Daca vrei sa alegi dintre cele doua, iti recomand Samsung GS1, dupa opinia mea, Samsung Galaxy S3 le intrece totusi pe ambele, dar e la portofel diferenta big grin.

| nairpic explică:

Poi intrebarea mea a fost destul de clara.-.- care e mai bun? Am vazut pe net ca sunt aproape identice si de aceea am intrebat ca sa fiu sigur! Deci se merita sa dau banii pe Samsung GS1 nu? E destul de bun nu?happy

| nairpic explică:

Mda dar de asta intreb ca Samsung gs1 vad ca e cam destul de vechi 2010 mai precis. Vreau sa stiu daca se merita banii sau nu big grin

| Lilttt a răspuns:

Daca vrei doua cartele e pun duos, dar daca nu ai decat una ia-l pe cel normal..sunt aproape la fel big grin

| Ilies_Laura_1991 a răspuns:

Cel duos este super! si eu am unul! ai mai mult loc pentru. poze, muzica, contacte...