| Incorruptibleman a întrebat:

Salutare tuturor! Am un iPhone 4 codat pe Vodafone Spania. As vrea sa stiu cam cat ar costa gevey sim pentru ca nu am 150 de euro sa il decodez. Si vreau sa mai stiu daca as avea probleme dupa, daca ar fi sa fac decodare cu gevey?

Multumesc! (DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Black_Being_1991 a răspuns:

Iti recomand un turbo sim..costa aproximativ 80ron si nu mai trebuie decodatwinking

2 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Doamne frate. nu stiu dc va luati smartphoneuri daca nu stiti sa va descurcati cu ele. fatil acasa singur:@. eu deblochez telefoane prostilor cu 30-40 lei

| Incorruptibleman explică (pentru FaraSperantaSEN):

Xtr3ME, du-te desteptule si lasa-ne!