| BJKIL a întrebat:

Salutare. Un prieten de al meu sia cumpărat un telefon Nokia lumia 520 si de vreo trei luni nu poate să facă account nnici de pe telefon nici de pecalculator a incercat diferite moduri dar in zadar plus la asta are o mica defectiune pe ecran...cind îl aprinzi și ecranul este negru apar puncte albe in partea dreapta de sus pana jos se mai vad dar cam rar... poate astea toate sa fie un defect din fabrica?

1 răspuns:
| CMilan a răspuns:

Și eu am NOKIA520, dar nu am avut probleme de genul, nici acele puncte. Se prea poate să aibă ceva viruși în sistem, sau greșeală din fabrică, depinde de unde l-a achiziționat.