| MihaelG a întrebat:

Salutare utilizatori ai TPU! Am și eu o întrebare și anume: am un vecin, prieten vechi și acum vreo 3 luni aproximativ și-a cumpărat un telefon wink nu știu cum, dar acum o lună fratele lui a dat restart telefonului și nu mai știe contul cu care a fost făcut contul de magazin play și nu poate trece de acesti pași. Cum poate rezolva problema?

4 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

-Buna! Posibil sa si-l recupereze aici? https://support.google.com/accounts/troubleshooter/2402620?hl=ro
-Eu personal imi faceam alt cont big grin Sanatate!

| MiruD a răspuns:

Dacă nu reuseste sa il recupereze, poate sa isi creeze altul. Nu este foarte dificil.

| MihaelG explică (pentru MiruD):

Da stiu să il fac numai ca zice ca acest cont nu este sincronizat cu telefonul înțelegi? Că eu stiu sa fac conturi dar asta este problema.