| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

Salutare. Vreau sa imi cumpăr un telefon. Ma tot uit după:
Apple Iphone XR
Samsung S10
Huawei P30 Pro
...si nu sunt decis 100% pe care sa-l cumpăr si sa merite banii. Dau funda, daca tot alegeți o marcă de mai sus vreau sa aud avantaje/dezavantaje.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Laver_Edi_1997 a răspuns:

Eu iti zic Iphone XR.
Pentru simplul fapt ca Huawei se lauda prea mult, un coleg de la munca si-a luat Huawei p30 pro si cica zoom dar iphone X ul meu il bate la tot si la video si la tot. Samsung S10 nu mi se pare asa de stralucit ca il are un prieten. Eu spun tot timpul Apple pentru ca nu ai cum sa ai virusi si din astea in el. Daca ti se fura il gasesti cu locatie etc. Ia-ti XR

| AcV a răspuns:

S10 e depasit, iphone xr e overpriced si e o prostie si p30 pro e telefon f bun bate iohone xr si s10 la ori ce. Daaaar apare s20 prin aprilie o sa fie un s20 un s20 plus si s20 ultra

| cosmin1392005 a răspuns:

Eu îți recomand IPhone 11 deoarece îl dețin și sta bine la toate capitolele: baterie, camera foto, Face ID etc.Am folosit și un s10 înainte dar parca tot IPhone ul mă atrage mai mult. Legat de Huawei nu am folosit pana acum și nici nu o sa îl folosesc(am auzit doar lucruri negative despre el)