| uiiii a întrebat:

Ce merita sa îmi cumpăr?
Un iPhone 14 pro max sau un Samsung galaxi fold 4?
Vreau avantaje și dezavantaje!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intotdeauna Samsung, care-i la fel de performant ca iphone-ul dar la jumatate din pretul lui.
In plus, are lentile photo de calitate superioara LEICA, cele mai tari din lume, fata de cele inferioare ale iphone-ului.

| relian a răspuns:

Telefoanele fold is din categoria alte alea, e un fel de moft care va disparea cit de curand.
Eu la telefoanele fold nu vad nici un avantaj, mai erau si alea de pe vremuri, le spunea cu clapeta, acu romanii le zic fold laughing vorbim deja alte limbi, romana nu mai e buna.

Mai bun care ar fi din ce ararti? Iphone 14 pro, sau pro max.

| ReddY25 a răspuns:

Go for Sam

| IceRope a răspuns:

"Vă rog..."

| Darius50boss a răspuns:

IPhone 14 pro max este mai bun