| AlyS074 a întrebat:

Am o intrebare: Am decis sa imi cumpar un telefon nou si am de ales intre: iPhone 7, Huawei p10 sau Samsung s7/6. Eu pana in prezent am avut telefoane de marca Samsung si iPhone iar Huawei nu am mai avut. Am citi de pe internet ca Huawei p10 are mai mult spatiu de stocare si are un procesor bun. Dar iPhone-ul 7 face poze mai clare, iar Samsung-ul 7/6 are spatiu putin dar are un procesor bun. Care telefon e mai bun?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Nu-ti lua s6, iPhone 7 este foarte bun, P10 este foarte bun iar s7-le... Daca nu e edge nu-ti cumpara, este foarte urata versiunea simpla. Ia-ti ce-ti place, toate modelele se aseamana la performanta.