| Anonimus11111 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un smartphone (cu sistem android). Ce imi recomandati intre 500-700 lei? M-am orientat spre acesta pe care daca il iau la abonament o sa fie mai ieftin:

http://www.cel.ro/......5-black-l/

Ce parere aveti? Si inca ceva: cat ar costa sa il iau la abonament de 8 euro?

Răspuns Câştigător
| SkaterGirl112 a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda Samsung Galaxy Y, dar daca tu-l vrei pe acela este ok.
Pai, daca l-ai lua nou, cred ca ar avea un pret cuprins intre 1-10 euro, nu stiu sigur.