| endorphins a întrebat:

Zilele astea o sa imi cumpar telefon, dar nu stiu ce sa aleg. Am pus ochii pe Samsung Galaxy S4 si pe LG G3 S, dar nu sunt sigur pe care ar trebui sa il cumpar. Bugetul este de 1500 lei. S4 pare ca este superior lui G3 S, dar cel din urma are un design mai dragut...

Răspuns Câştigător
| Omul96 a răspuns:

Eu as merge pe performanta. Daca iti cumperi S4 o sa-ti mearga mai bine jocurile, aplicatiile, etc. Iar claritatea ecranului este mai buna ca la G3 S. Sper ca te-am ajutat! big grin

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......yseeai.php

Toate cele bune.

| Altadata a răspuns:

La specificatii nu este mare diferenta, da S4 are unele specificatii mai bune ca G3 dar ambele o sa ruleze jocurile la fel de bine plus ca G3 are o baterie mai puternica. Si iti promit ca o sa te indragostesti de knock code sau knock on\off de la G3 deci eu recomand Lg G3.
Acum alegerea e a ta. (Sa te bucuri de alegere)winking

| aLeXFotballClub a răspuns:

Eu iti recoamnd G3 S-ul deoarece
1.Arata mai bine
2.Despre Desing nici nu mai vorbim
Funda?

| endorphins explică:

Va multumesc pentru ajutor! Vodka, nu m-am referit la G3, ci la G3 S. Daca aveam de ales intre G3 si S4, luam G3-ul.

| DianaSim a răspuns:

Bună.În caz că nu te-ai decis în cazul telefonului, îţi recomand Allview X1 Xtreme.
http://www.altex.ro/......-ram-black
Sper că ţi-am fost de ajutor.