| Alex2312 a întrebat:

Salutaree! Am o intrebare : Dece mi se descarca asa repede telefonul? Am LG optimus L5 2 (ANDROID 4.1.2), cand e incarcat 100 % si intru in subway sufers, joc o tura si deja e la 91 %.Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Probabil ai luminozitatea prea mare, in contact cu Android-ul care este o versiune mare consuma mult sau s-a bulit acumulatorul...

| Beib_Dizzy_1998 a răspuns:

Pai in timp ce joci poti face chestia aia ca te bagi pe modul avion, sau descarci un battery doctor sau battery calibration

| Alex070 a răspuns:

Trebuie sai schimbi bateria.